Loading...

Koaxiální kabel CB21D 100m EMOS

Popis produktu

Koaxiální kabel typu KH21D nejvyšší kvality se středovým vodičem z čisté mědi BC, bílá barva, CLASS A. Kabel je určen pro všechny náročné aplikace přenosů CCTV, TV a SAT signálů. Protože má kabel velmi vysoký útlum stínění
(= velmi nízké vyzařování), lze kabelem vést signál o velmi vysoké úrovni, z tohoto důvodu lze tímto kabelem přenášet signály na velké vzdálenosti. Díky kvalitnímu stínění není problém se souběhem více kabelů na velké vzdálenosti.


1 700 Kč
17 Kč /m
Skladem > 50 m
Prodejna - zítra k odběru
Doručení na adresu - čtvrtek 08.10.2026
Termíny doručení a dostupnost
Potřebujete s něčím poradit?
Zeptat se
Chcete sledovat cenu a dostupnost?
Začít hlídat
APE = vzduchové dielektrikum: ne|barva izolace napájecích vodičů: neuvádí se|barva pláště kabelu: bílá|činitel zkrácení: 0,85|dielektrikum typ, průměr: FPE 4,8 mm|doporučené typy konektorů - F lisovací: *K7220|doporučené typy konektorů - F šroubovací: *K7351|FPE = pěnové dielektrikum: ano|hmotnost (kg/km): 41,5|impedance: neuvádí se|izolace napájecích vodičů: neuvádí se|izolační odpor mezi jádry při 20 °C (MOhm/km): 1 000|kapacita (pF/m): 52|konstrukce napájecích vodičů: neuvádí se|materiál pláště kabelu: PVC|materiál stínění: hliník (Al)|materiál vnitřního vodiče: měď (Cu)|max.stejn.odpor při 20 °C, (Ohm/km) - vnější jádro: 38,5|max.stejn.odpor při 20 °C (Ohm/km) - vnitřní jádro: 18,5|max. útlum při 20 °C (dB/100m) 1 000 MHz: 19,3|max. útlum při 20 °C (dB/100m) 100 MHz: 5,8|max. útlum při 20 °C (dB/100m) 10 MHz: 2,2|max. útlum při 20 °C (dB/100m) 2 000 MHz: 29,5|max. útlum při 20 °C (dB/100m) 450 MHz: 12,5|max. útlum při 20 °C (dB/100m) 650 MHz: 15,3|max. útlum při 20 °C (dB/100m) 860 MHz: 18,5|min. poloměr ohybu jednorázový/násobný: 35/70 mm|min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 10–300 MHz: 30|min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 300–600 MHz: 25|min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 600–900 MHz: 23|min. útlum stínění (dB) 10 ~ 800 MHz: >110|montážní teplota: +5 °C až +60 °C|nebezpečné látky: žádné|odolné UV: ne|PE = polyethylenové dielektrikum: neuvádí se|PES = vrstva fólie: ne|počet drátků stínění: 128× 0,12 mm|počet stínění: 2|pokrytí stínění: >98 %|prodejní obal: 100 m, cívka|průměr pláště kabelu: 6,8 mm|průměr stínění: 128× 0,12 mm²|průměr vnitřního vodiče: 1,1 mm|průřez napájecích vodičů: neuvádí se|skladovací teplota: -20 °C až +75 °C|stínění I.folie: 1× Al/PET|stínění II. folie: není|třída reakce na oheň: Eca|typ koaxiálního kabelu: CB21D|vhodné pro venkovní použití: ne|zamýšlené použití: vnitřní rozvody, odolný rušení, CLASS A|záruční doba: 5 let|způsob balení - délka: 100 m|způsob balení - ozn. metráží: 1–100 m|způsob balení - typ cívky: papírová cívka
Výrobní společnost
EMOS spol. s r.o.
Lipnická 2844, 750 02 Přerov I – Město, Česká republika
objednavky@emos.cz
https://www.emos.cz

Soubory ke stažení

Technické parametry

Kategorie: Koaxiální kabely
Výrobce EMOS
EAN 8592920018224
Kód produktu S5271
Typ CB21D
Počet kusů v balení 100
Hmotnost 47 g
prodejní obal 100 m, PVC cívka
použití vnitřní rozvody, univerzální kabel
záruční doba 5 let
APE = vzduchové dielektrikum ne
FPE = pěnové dielektrikum ano
skladovací teplota -20 °C až +75 °C
činitel zkrácení 0,85
stínění I.folie 1× Al/PET
vhodné pro venkovní použití ne
izolační odpor mezi jádry při 20 °C (MOhm/km) 1 000
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 450 MHz 12,5
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 1 000 MHz 19,3
počet drátků stínění 128× 0,12 mm
PE = polyethylenové dielektrikum neuvádí se
hmotnost (kg/km) 41,5
min. útlum stínění (dB) 10 ~ 800 MHz 75
průměr vnitřního vodiče 1.1 mm
max.stejn.odpor při 20 °C, (Ohm/km) - vnější jádro 38,5
max.stejn.odpor při 20 °C (Ohm/km) - vnitřní jádro 18,5
impedance neuvádí se
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 2 000 MHz 29,5
montážní teplota +5 °C až +60 °C
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 860 MHz 18,5
typ koaxiálního kabelu CB21D
materiál vnitřního vodiče měď (Cu)
doporučené typy konektorů - F lisovací *K7220
stínění II. folie není
průměr pláště kabelu 6.8 mm
min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 10–300 MHz 30
doporučené typy konektorů - F šroubovací *K7351
způsob balení - typ cívky PVC cívka
materiál stínění hliník (Al)
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 650 MHz 15,3
min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 600–900 MHz 23
materiál pláště kabelu PVC
odolné UV ne
kapacita (pF/m) 52
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 10 MHz 2,2
dielektrikum typ, průměr FPE 4,8 mm
počet stínění 2
průměr stínění 128× 0,12 mm2
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 100 MHz 5,8
způsob balení - délka 100 m
způsob balení - ozn. metráží 1–100 m
pokrytí stínění >98 %
barva pláště kabelu bílá
PES = vrstva fólie ne
min. poloměr ohybu jednorázový/násobný 35/70 mm
min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 300–600 MHz 25

Související produkty

7027 50W G6,35 923870217103 BRL/BCD A1/220 Philips

Projekční žárovka Philips typ 7027, patice G6,35, příkon 50W, Ansi code BRL/BCD, Lif code A1/220, 330

118 Kč

Skladem > 10 ks

Konektor F vidlice pro koax CB113 EMOS

Popis produktu

170 Kč
17 Kč /ks

Skladem > 50 ks

Konektor IEC vidlice šroubovací úhlový, 10 ks EMOS

Popis produktu

140 Kč
14 Kč /ks

Skladem 7 ks

Redukce F vidlice - F zásuvka, 10 ks EMOS

*R5639 Redukce F vidlice - F zásuvka, 10 ks 8595025317643

170 Kč
17 Kč /ks

Skladem 5 ks

Redukce F zásuvka - IEC vidlice, 10 ks EMOS

Popis produktu

280 Kč
28 Kč /ks

Skladem > 30 ks

Rozbočovač feritový EU 2501 /D194 EMOS

Popis produktu

79 Kč

Skladem 3 ks

Účastnická zásuvka TV + R + SAT koncová EU 3303

Popis produktu

359 Kč

Skladem 9 ks

Účastnická zásuvka TV + R koncová EU 3503

Popis produktu

339 Kč

Skladem 6 ks

Konektor IEC spojka EMOS

Popis produktu

210 Kč
21 Kč /ks

Skladem > 10 ks

Izolační páska PVC 19mm / 20m bílá EMOS

Profesionální elektroizolační páska z plastifikovaného PVC pro běžné použití v rozvodech NN s širokým

380 Kč
38 Kč /ks

Skladem > 50 ks

Napájecí zdroj pulsní s výhybkou 300mA BENsat

Použité technologie napájecího zdroje snižují spotřebu v provozu bez zatížení, až o 90% proti klasick

140 Kč

Skladem