Loading...

Vestavná svítidla stropní bodová do sádrokartonu

Podhledová svítidla s vestavěnou montáží určená do SDK podhledů nebo v případě, že svítidla mají značku F, je možné taková svítidla montovat i na hořlavé podklady jako například dřevo. 

Bodová svítidla nabízíme v širokém sortimentu barev, tvarů a materiálů. Bodovky můžeme použít jako svítidla bezpečného napětí 12V s použitím transformátoru napětí 220V/12V. Bodové kroužky jsou svítidla samostatně zabudovatelná jako rámeček který drží světelný zdroj. Světelný zdroje který se dá použít do těchto svítidel, má průměr 35mm nebo 50mm. Můžemem tedy použít halogenové žárovky na 12V s paticí G4, G5,3 nebo GU10 na přímé napětí 230V. Dále můžeme do těchto podhledových svítidel použít úsporné žárovky s tím, že v případě použití úsporek, nejsou vhodné časté spínací cykly.

Nejúspornějším a nejvhodnějším světelným zdrojem do podhledových svítidel je led žárovka. Ta oproti halogenové žárovce uspoří až 80% elektrické energie a umožňuje i časté spínání. Při výměně halogenových 12V žárovek za led žárovky, je nutné vědět jaký transformátor led žárovka potřebuje. Tedy jestli může zůstat stávací transformátor, nebo se s led zdroji musí vyměnit i trafo. Toto je nejlépe zjistit telefonicky nenbo dotaz zaslat emailem. V rámci služby zákazníkovi, nabízíme možnost naprojektování svítidel a to včetně výpočtu osvětlení.  

Nejprodávanější

1.

59 Kč
2.
Podhledová bodová svítidla pevná, napětí 12V pro m

50 Kč
3.
podhledové bodové svítidlo výklopné, napětí 12V vý

70 Kč
Filtrovat
Rozšířené FILTROVÁNÍ  
Výrobce
Další výrobci (13) Skrýt hodnoty
Životnost
Další hodnoty (3) Skrýt hodnoty
způsob montáže
Výška
Další hodnoty (52) Skrýt hodnoty
Vypínač
Výkon
Další hodnoty (29) Skrýt hodnoty
Výbava
Další hodnoty (2) Skrýt hodnoty
Úhel vyzařování
Další hodnoty (10) Skrýt hodnoty
Typ zdroje
Další hodnoty (42) Skrýt hodnoty
Typ