Loading...
Pro pobočku v Praze a v Teplicích hledáme do našeho kolektivu skladníky pro příjem a výdej zboží a vedení skladu. Bližší informace na telefonním čísle 602 337 388.

svítidla aura led s čidlem pohybu

Led svítidlo s neviditelným vysokofrekvenčním senzorem pohybu o snímacím úhlu 150° určené do interiéru pro universální montáž stropní nebo nástěnnou na hořlavé i nehořlavé podklady do průchodů obytných domů, svítidla s automatickým ovládáním pohybem pro osvětlení schodišť bytových domů, osvětlení wc, osvětlení vstupních prostorů uvnitř objektů.

Spodní část svítidla základna neboli montůra, je vyrobená z ocelového bíle lakovaného plechu. Základna je osazená elektrokomponenty LED a po vnitřním okraji jsou instalovány dvouplohové sklapovací pružinové držáky skleněného stínidla, které připevní sklo k plechové základně. V montůře jsou vylisovány min. 3 jamky s otvory, které slouží pro uchycení svítidla (hmoždinka - vrut). 

Výhody led svítidel oproti srovnatelným žárovkovým nebo zářivkovým svítidlům jsou nesporné a praxí ověřené. Svou životností 50.000 hodin udávanou výrobcem při dodržení stanovených provozních parametrů, mají v běžném provozu 8hodin denního svícení garanci více než 10let.

Svítidla mají neomezený počet spínání, tedy v kombinaci s čidlem pohybu, jsou nejúspornějším a životnostně nejlepším svítidlem obecně.

 


Celkem 42 produktů