Loading...
Pro pobočku v Praze a v Teplicích hledáme do našeho kolektivu skladníky pro příjem a výdej zboží a vedení skladu. Bližší informace na telefonním čísle 602 337 388.

Vypínače a zásuvky ABB Elektro-Praga - domovní instalace

Kompletní nabídka ovládání spotřebičů jako jsou spínače, přepínače a ovladače. Samozřejmostí jsou zásuvky, pro zapojení spotřebičů s vlastním přívodním kabelem nebo flexo šňůrou. Nejrozšířenější a skladově dostupné jsou vypínače a zásuvky ABB. Nabízí širokou škálu designových řad, jak pro standardní instalace například ve společných prostorách, tak i pro nejnáročnější interiéry, kde je vypínač a zásuvka nedílnou součástí interieru.
Nejrozšířenějším standardem ABB, je design Classic a Tango, které patří do skupiny s nižší cenovou hladinou. Následují designy, které jsou svými tvary architektonicky zajímavé a přesně zapadají do určitého stylu. Přístroje ABB Levit, Neo, Neo Tech, Element, Time, Time Arbo, Decento, Future linear, Solo, Solo carat, Alpha exclusive a Impuls. 
Všechny designové řady, nabízíme v široké škále barev, které je možné i kombinovat. Příklad rámeček může být v bílé barvě a komponent jako je vypínač, v barvě černé a takto lze barevně kombinovat dle fantazie.

Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodných komponentů, neváhejte nás kontaktovat buď emailem na esvit@esvit.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 977 937.